Logo

Sponsoren van ATIK

Partner van ATIK

Diyanet

Vrienden van ATIK

Laminaat Concurrent Damming Auto's Apeldoorn DSign Automobiel Service Apeldoorn Prinses Bruidsmode Apeldoorn

Teamindelingen 2018/2019

 Teamindelingen 2018/2019 Maandag, 3 September 2018

 

 

 

Teamindeling seizoen 2018/2019


ATIK 1 (Topklasse) 

1. Olcay Dikici (K) 
2. Abdul Aydinli (K)
3. Omer Dogan
4. Oguzhan Bocu
5. Kaan Ozcan (C) 
6. Ramazan Albayrak
7. Ismail Fettahoglu
8. Cihan Ozcan (C)
9. Furkan Cetin
10. Emre Akcagoz
11. Adem Kocak
12. Fouad Oulad
13. Jordy Woerdman 

Trainer/coach: Vedat Toygar
Assitent trainer/coach: Erkan Silay
Assistent scheidsrechter: Okan Selvi 
Teamverzorger: Vacant 


ATIK 2. (2e klasse) 

1. Ilhan Aydin (K)
2. Sefaat Ulucay (C)
3. Junior Andre (C)
4. Kaan Yag
5. Fatih Kamali
6. Gazi Kaya 
7. Mutalib Yanmaz 
8. Brian André


ATIK 3. (2e klasse) 

1. Yilmaz Cicek (K)
2. Selcuk Bocu (C)
3. Osman Demirtas (C)
4. Savas Duman
5. Emre Sanli
6. Veli Arslantas
7. Ercan Bocu
8. Cemil Usta 


ATIK 4 (3e Klasse) 

1. Yasin Turkyilmaz (K)
2. Hasan Kilinc (C)
3. Mehmet Kilinc (C)
4. Gungor Arslan
5. Ali Deryal
6. Erkan Silay
7. Saban Yildirim
8. Fatih Erkan
9. Ibrahim Goksu
10. Orhan Yilmaz 


ATIK 5 (3e klasse) 

1. Mehmet Tonca (C)
2. Vedat Toygar
3. Okan Selvi (K)  
4. Muammer Ertan
5. Ayhan Kemence
6. Nadir Aksoy 
7. Munur Ozdemir (C) 
8. Serdar Kir
9. Orhan Berk 


ATIK 6. (3e klasse) 


1. Ehsan Bahadowand (K)
2. Yavuz Bocu
3. Ousama Bouknaf
4. Evren Cetin (C)
5. Sahin Gulcemal (C) 
6. Ugur Tekay
7. Ugur Yildirim
8. Bilal Coban 
 


ATIK 7. (4e klasse) 

1. Yakup Erkan (K)
2. Tahsin Ertan
3. Fatih Kucukasci
4. Tayfun Akosy (C) 
5. Chris Lugthart
6. Gencay Alici (C) 
7. Taylan Guzel
8. Ali Bocu
9. Emre Sertkaya 
10. Tolga Tekbasan 


ATIK 8. (4e klasse) 

1. Ramazan Tozan (K)
2. Mustafa Hamid (C) 
3. Muhammed  Asilsoy
4. Mohammed Ahmed
5. Tolga Sertkaya
6. Enes Balci
7. Ibrahim Balci (C)
8. Muhammed Caglar 


ATIK 9. (4e klasse) 

1. Batugan Ulusoy (K)
2. Cenab Ulusoy (C) 
3. Murat Albayrak (C)
4. Irfan Cakir
5. Osman Cig
6. Ibrahim Topal
7. Cemil Ugurlu
8. Bekir Cakir 
9. Semih Dugan 


ATIK 10. (4e klasse) 

1. Muzaffer Dilekci (K)
2. Muhammed Dogan (C)
3. Selim Dogan (C)
4. Fatih Dogan
5. Aydin Dogan
6. Gokhan Dogan 
7. Hanifi Dogan 
8. Yasin Ozturk
9. Burak Codar 


ATIK 11. (4e klasse)

1. Samed Koc (K)
2. Halit Baser
3. Kursad Alkan
4. Ahmet Serceli (C) 
5. Ali Sehitoglu
6. Cihan Sehitoglu
7. Moneer Jan 
8. Vedat Dogan 
9. Yalcin Cegerek (C) 


ATIK 12. (4e klasse) 

1. Yunus Onder (C)(K)
2. Hakan Cinkara
3. Ahmet Aydin (K) 
4. Orhan Onder
5. Halil Bozdemir
6. Oktay Arslan 
7. Burak Cinkara
8. Fatih Kucukoglu 


ATIK 13 (4e klasse) 

1. Furkan Arabaci (C)(K)
2. Nuri Gulcemal 
3. Akin Senturk (C) 
4. Bekir Sahin 
5. Himmet Silay 
6. Burak Kirboga 
7. Cuneyt Akan 
8. Ersel Eren
9. Evrim Gunes  
 


ATIK 1 Vrouwen (1e klasse)

1. Betul Yardim (K)
2. Ebru Bocu (C)
3. Serap Demir (C)
4. Esma Tanribuyurdu 
5. Mihriban Unal
6. Ayse Merve Guzel 
7. Kezban Akcakaya-Yigit
8. Rabia Yanar
9. Funda Peksen 
 
 
 
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats reactie

  • Beschadig met je reactie/bericht geen andere personen
  • Denk eerst na voordat je iets schrijft of ergens op reageert
  • Kritiek mag alleen als het opbouwend is
  • Wees een heer of dame en vermeld altijd je eigen volledige naam
  • Racistische, discriminerende en zwaar beledigende taal worden niet getolereerd
  • Misbruik van dit rubriek kan worden bestraft met uitsluiting
  • Het is niet toegestaan om reclame te maken
  • De webmasters behouden te allen tijde het recht om reacties zonder waarschuwing te verwijderen, hierover discussieren wij niet.


Geef de tekens op die in de onderstaande afbeelding worden weergegeven.




Uw IP adres (54.167.112.42) wordt opgeslagen tegen misbruik.